Menu

piątek, 1 listopada 2013

JEZIERZANY - Zachód słońca nad jeziorem. (GPS - 51.2435 / 16.0988)

 Jakiś czas temu przejeżdżałem przez Jezierzany i trafił mi się piękny zachód słońca. Oczywiście nie mogłem się powstrzymać i taki jest tego efekt.
 Jezierzany jest to wieś znajdująca się kilka kilometrów od Legnicy , więc nie ma problemu z dojazdem do niej, a w jesienne wieczory widoki są tam naprawdę przednie.
 Zdjęcia robiłem od strony drogi Miłkowice - Jakuszów.
3 komentarze:

 1. Witam
  . Czy mogłby Pan mi pomóc wybrać ciekawe jeziorko okolice dolnegośląska. Czysta woda ciekawe atrakcje dla dwóch młodych osób. Z góry dziękuje i Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli mam być szczery, to nie bardzo interesowałem się tym tematem, ale spróbuję pomóc.
   Po pierwsze, czy jezioro ma być zdatne do kąpieli ? Jeśli tak, to raczej nie ma wielkiego wyboru, bo nie spełniają one wymogów sanitarnych, a z tego co wiem, to jezioro paczkowskie http://zwiedzamydolnyslask.blogspot.com/2013/11/jezioro-paczkowski-cisza-przed-burza.html mogło by być dobrym rozwiązaniem, tym bardziej że znajdują się niedaleko bardzo ciekawe miejsca do zwiedzania (Złoty Stok, Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowice Śl, Kłodzko ... itd).
   Proponuję zajrzeć na moją mapę zabytków, którą umieściłem na pasku menu, może coś pomoże.
   Jeśli jeziorko ma być tylko dodatkiem do krajobrazu, to wybór byłby większy nawet Jezierzany, które w tym roku nie przeszły badań sanepidu.
   Nie wiem, czy pomogłem, ale nie mam aktualnej wiedzy na temat badań wody w dolnośląskich akwenach.
   Pozdrawiam.

   Usuń
  2. Przypomniało mi się ciekawe miejsce i woda prawdopodobnie jest zdatna do kąpieli, a jest to jezioro lubachowskie - http://zwiedzamydolnyslask.blogspot.com/2013/07/lubachow-zapora-na-rz-bystrzycy.html
   Piękna okolica i w pobliżu piękny zamek Grodno - http://zwiedzamydolnyslask.blogspot.com/2014/04/zagorze-slaskie-zamek-grodno-z-zewnatrz.html

   Usuń

Zapraszam do komentowania, chętnie poczytam wasze opinie o blogu, co można zmienić, co dodać, co usunąć.
Możesz skorzystać z konta "ANONIMOWY" - bez zobowiązań.

Proszę również o to, aby nie pisać na temat właścicieli obiektów, ponieważ nie wszystkim się to podoba i miewam w związku z tym nieprzyjemności.

Piszcie też, co chcielibyście zobaczyć .. postaram się pokazać Wam te miejsca.

okna

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...